KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14719260
nr 1471 9260
Akvarell
F Piton Guitel, stilleben. Signerad. Akvarell, 29x41 cm, yttermått inklusive ram: 39x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:14:14
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr